Film z Targów Agro-Tech Kielce

Jako zwieńczenie naszej wizyty na targach w Kielcach mamy przyjemność przedstawić Państwu film z tego wydarzenia. Jako że żadne zdjęcia nie oddadzą tak dobrze emocji towarzyszącym targom to mamy nadzieję że ten krótki film pozwoli Państwu na zobaczenie jak to wyglądało dla nas. Już niedługo kolejne targi na których będziemy reprezentować naszą firmę i na których mamy nadzieję spotkać się z Państwem.

Miłego oglądania

> > czytaj dalej < <
Agro-Tech Kielce

W dniach 18 – 20.03.2022 mieliśmy okazję wystawić się na kolejnej edycji targów Agro-Tech w Kielcach. Są to jedne z większych targów w Polsce skupionych na rolnictwie i tym samym jedne z ważniejszych dla nas w kraju. Nasze produkty ponownie cieszyły się sporym zainteresowaniem odwiedzających, oraz były chwalone za jakość i rozsądną cenę. Dodatkowym zainteresowaniem na naszym stoisku cieszyły się pierogi oraz lokalny Opoczyński trunek.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za pojawienie się na naszym stoisku. Dla pozostałych Państwa mamy krótką foto relację.

> > czytaj dalej < <
Życzenia Noworoczne

Z okazji Nowego Roku składamy Państwu najlepsze życzenia.
Mamy nadzieję, że ten kończący się był dla Państwa pomyślny, a w nadchodzącym życzymy licznych sukcesów.
Dla nas był on pełen wyzwań i nowych kontaktów biznesowych. Z powodzeniem docieraliśmy do nowych klientów na całym świecie. Mimo pandemii udało nam się pojechać na targi w różnych krajach gdzie mieliśmy okazję prezentować produkty naszej firmy. W nadchodzącym, planujemy kontynuować objęty kurs poszerzając nasz zasięg.
Dziękujemy za zaufanie który obdarzyli Państwo nas i nasze produkty. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok będzie dla Państwa pełen nowych możliwości.
Zdrowia i radości w życiu od całego zespołu Agro-Wikt

> > czytaj dalej < <
Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu dużo zdrowia i pomyślności. Niech ten wyjątkowy czas będzie okazją do rodzinnych spotkań i odpoczynku. Życzymy też spełnienia najskrytszych marzeń oraz radości w codziennym życiu mimo trudności które nas obecnie spotykają.

Cieszymy się, że są Państwo z nami i od lat wybierają nasze produkty. Dziękujemy za zaufanie którym nas Państwo obdarowali.

Wszystkiego najlepszego od całego zespołu Agro-Wikt

> > czytaj dalej < <
KazAgro/KazFarm – Kazachstan

Równocześnie w dniach 20-22.10.2021 w oddalonym o niemal 6 tysięcy kilometrów od Bolonii Kazachstanie, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w kolejnej edycji Kaz-Agro – Jednych z większych targów rolno/hodowlanych
Jako że jest to obecnie rynek mocno rozwijający się w przemyśle rolnym istnieje duże zapotrzebowanie na nowoczesną technologię, wiedzę i rozwiązania wykorzystywane we współczesnym rolnictwie.
Jako wystawcy z Polski nasze produkty cieszyły się zainteresowaniem i pozytywnym odzewem wśród odwiedzających nas ludzi.
Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Państwa krótką fotorelację z tego wydarzenia. Mamy także nadzieję wrócić tu w przyszłym roku.

> > czytaj dalej < <
EIMA International w Bolonii

Końcówka października była dla nas podwójną okazją do zaprezentowania się na arenie międzynarodowej. W dniach 19 – 23.10.2021 gościliśmy na targach EIMA International w Bolonii. Razem z innymi wystawcami z Polski reprezentowaliśmy nasz kraj poprzez prezentację polskich produktów.
Nasze stoisko również cieszyło się zainteresowaniem, a nasze produkty cieszyły się aprobatą wśród odwiedzających. Dziękujemy tym, których mieliśmy okazję spotkać na targach, dla pozostałych mamy krótką fotorelację.

> > czytaj dalej < <
Agro Show Bednary

W dniach 24-26.09.2021 mieliśmy okazję po raz kolejny gościć na targach AGRO SHOW w Bednarach. Jest to największa wystawa plenerowa w Europie organizowana od 1999 roku przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Gromadząc prestiżowe marki z kraju i świata na stałe wpisała się w kalendarz imprez.
Mimo zmiennej pogody i obaw związanych z pandemią frekwencja na targach dopisała zarówno wśród wystawców jak i odwiedzających.
Produkty naszej marki również cieszyły się sporym zainteresowaniem. Niebieskie betoniarki Agro-Wiktu będące znakiem rozpoznawczym przyciągały uwagę ludzi.
Dziękujemy wszystkim z którymi mieliśmy okazję spotkać się na miejscu. Liczymy, że widzimy się również za rok. Dla tych co nie mieli szansy być osobiście mamy małą fotorelację.

> > czytaj dalej < <
Innova-Agri 2021

Między 7 a 9 września firma Agro-Wikt miała przyjemność gościć na targach Innova-Agri 2021 w Outarville, we francuskim regionie Loiret.
Miło było wrócić po rocznej przerwie. Cieszył nas także fakt sprzyjającej, słonecznej pogody.
Produkty Agro-Wikt ponownie cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród rolników. Chwalono je za wysoką jakość i przystępną cenę.

Wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy. Tych, którzy nie mieli okazji być z nami zachęcamy do obejrzenia naszego fotoreportażu z targów rolniczych Innova-Agri 2021

> > czytaj dalej < <
9,3 hektarów na sprzedaż

Szanowni inwestorzy, przedstawiamy na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 9,3 hektara. Działka znajduję się tuż za nową siedzibą AGRO-WIKT sąsiadując bezpośrednio z Caolin Sp. z o.o. oraz zakładami Opoczno S.A.. Wydzielenie części działki umożliwia jej położenie, gdyż zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu północnej obwodnicy miasta (ul. Przemysłowa) z drogą dojazdową do Opoczyńskiej Strefy Przemysłowej.
> > czytaj dalej < <
Serwis betoniarki – filmy instruktażowe

Na naszym kanale YouTube są już dostępne filmy instruktażowe serwisu betoniarek. Opublikowane 5 tutoriali umożliwi samodzielne wykonanie takich czynności serwisowych jak:

  • Wymiana silnika w betoniarce AGRO-WIKT
  • Wymiana łożysk w bębnie betoniarki AGRO-WIKT
  • Regulacja wieńca zębatego betoniarki AGRO-WIKT
  • Wymiana zębatki Z12 lub Z15 w betoniarce AGRO-WIKT
  • Wymiana łożysk na wałku napędowym betoniarki AGRO-WIKT

Zapraszamy na nasz kanał: https://www.youtube.com/channel/UC6vB8iLNsQOmDFwUuYXgimQ/
Zakończenie projektu 3.2.1 Badania na rynek

Zakończona budowa nowego zakładu produkcyjnego owocuje kolejnymi produktami w ofercie AGRO-WIKT. Już teraz dostępne są części zamienne do maszyn rolniczych, których wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Dekadę temu rozpoczęliśmy badania nad innowacyjnymi technologiami produkcji lemieszy. Dziś dzięki specjalnej metodzie obróbki stali, rolnicy mogą korzystać z tańszych niż u konkurencji części zamiennych klasy premium. Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń uzupełniamy naszą ofertę o produkty o podniesionej wytrzymałości mechanicznej wydłużającej okres użytkowania narzędzi. Poniżej lista nowości produktowych, które są już dostępne w sprzedaży.

> > czytaj dalej < <
Zakończenie projektu 2.3.1 Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP

Z przyjemnością informujemy o pomyślnym zakończeniu projektu 2.3.1 „Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP”. Dzięki wdrożeniu innowacyjnej metody produkcji narzędzi rolniczych do naszej oferty wprowadzono nowy produkt, tj. łapę agregatu uprawowego, która składa się z uchwytu, lemieszyków bocznych: prawego i lewego oraz redlicy sercowej. Dzięki unikalnym parametrom technicznym, nasze nowe produkty wzbogacają rynek części zamiennych klasy premium o modele atrakcyjne cenowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi produktami i składania zapytań ofertowych.

> > czytaj dalej < <
FIERAGRICOLA 2020

Targi sprzętu rolniczego FIERAGRICOLA 2020 w Weronie zaowocowały dużą ilością nowych, międzynarodowych kontaktów. W przeciwieństwie do niemieckiej wystawy AGRITECHNICA, tutaj największą liczbą odwiedzających byli Włosi. Zapraszamy do zobaczenia naszej fotorelacji z targów FIERAGRICOLA 2020 w Weronie.

 

> > czytaj dalej < <
Indagra 2019

Między 30 października, a 3 listopada nasza wystawa była obecna na targach INDAGRA 2019. Tradycyjnie w Rumunii, nasze części zamienne klasy premium cieszyły się dużą popularnością wśród rolników, gdzie chwalono je za niską cenę.

Tegoroczne targi rolnicze w Bukareszcie przyczyniły się również do zacieśnienia relacji z istniejącymi już stałymi klientami. Zapraszamy do przeglądania naszej fotorelacji z tej wystawy rolniczej. > > czytaj dalej < <
AGRO SHOW 2019 Bednary

Tradycyjnie, jak co roku ekspozycja AGRO-WIKT zagościła na AGRO SHOW pod Poznaniem. Mimo wyjątkowo chłodnych dni, nasza obecność została bardzo cieple przyjęta. Podczas 4 dni targów agroturystycznych stoisko AGRO-WIKT było tłumnie odwiedzane przez obecnych kontrahentów jak i również nowych klientów. Betoniarki, lemiesze i części zamienne do maszyn uprawowych skupiały dużą uwagę odwiedzających. Wszystkim którzy zagościli na naszym stoisku serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok. Natomiast tych którzy nie mogli nas odwiedzić polecamy obejrzenie fotoreportażu z wystawy AGRO SHOW. > > czytaj dalej < <
OPOLAGRA 2019

OPOLAGRA 2019

Targi rolnicze OPOLAGRA 2019 w Kamieniu Śląskim pod Opolem wystawiły nas na prawdziwy test wytrzymałości cieplnej. Podczas trzech bardzo upalnych dni (od 14 do 16 czerwca) tysiące osób odwiedziły nasze stoisko pytając o lemiesze i części zamienne AGRO-WIKT.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszymi produktami i zapraszamy do oglądania fotoreportażu z OPOLAGRY. > > czytaj dalej < <
Lemiesze i betoniarki na BATA AGRO 2019

Lemiesze i betoniarki na BATA AGRO 2019

Nasze lemiesze i betoniarki po raz kolejny odwiedziły targi rolnicze. Tym razem była to wystawa BATA AGRO 2019 w centrum Bułgarii – Starej Zagorze. Lotnisko na które przyjechaliśmy z ekspozycją oddalone było o ponad półtora tysiąca kilometrów od siedziby AGRO-WIKT. Po długiej podróży przywitała nas ciepła, deszczowa pogoda; jednak na szczęście obyło się bez silnych wiatrów. Wśród naszych produktów szczególne zainteresowanie wzbudziły lemiesze i betoniarki. Betoniarki były chwalone za solidną konstrukcję, której brakuje na bułgarskim rynku.
> > czytaj dalej < <
Ka pasesi 2019

Ka pasesi… 2019

Targi Ka pasesi… przywitały nas porywistym, zimnym wiatrem znad Bałtyku. Jednak promienie słońca i ruch wokół naszego stoiska szybko rozgrzały atmosferę. Lemiesze i betoniarki Agro-Wikt wzbudziły duże zainteresowanie i dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nas na Ka pasesi… . Przypominamy, że na wszelkie pytania dotyczące naszych leimieszy i betoniarek chętnie odpowiadamy na e-mail, gdzie można również składać zapytania ofertowe. Zapraszamy do oglądania fotorelacji – 72 zdjęć z targów na Litwie.
> > czytaj dalej < <
EU flags