Belagro w Mińsku na Białorusi

Kolejna edycja targów Belagro w Mińsku na Białorusi za nami. W czerwcu ponownie reprezentowaliśmy nasz kraj na arenie międzynarodowej.
W tej edycji wzięło udział ponad 400 wystawców z czego zdecydowana większość była firmami białoruskimi. Jako nieliczni z europejskich wystawców, staraliśmy się jak najlepiej wypaść u naszych wschodnich sąsiadów.
Dziękujemy tym, którzy mieli okazję odwiedzić nas na miejscu. Dla pozostałych Państwach mamy parę zdjęć z tego wydarzenia.

> > czytaj dalej < <
Targi w Nowym Sadzie

Targi rolnicze w Nowym Sadzie to najstarsze i najważniejsze targi w regionie Bałkanów Zachodnich, organizowane już po raz 89. W dniach 21-27 maja 2022 roku w jednym miejscu zebrali się wszyscy, którzy w rolnictwie coś znaczą.
Targi słyną z wystaw zwierząt hodowlanych. Prezentowane są najlepsze sztuki bydła, koni, owiec, kóz i drobiu. W tym roku szczególną uwagą cieszyły się produkty ekologiczne, piwa rzemieślnicze oraz pieczone na rożnie w całości prosiaki i jagnięta.
Cieszymy się, że i my mogliśmy brać po raz kolejny udział na tak obszernych targach. Z przyjemnością prezentowaliśmy nasze opoczyńskie produkty na Bałkanach, które już wielokrotnie były tam doceniane za wysoką jakość. Nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem wśród odwiedzających i mieliśmy ponownie okazję do nawiązywania nowych międzynarodowych znajomości.

> > czytaj dalej < <
Targi FIMA w Hiszpanii

W dniach 26-30 kwietnia w Hiszpańskiej miejscowości Saragossa mieliśmy przyjemność uczestniczyć w 42 edycji targów FIMA. Frekwencja na targach była naprawdę imponująca. Również na naszym stanowisku nie narzekaliśmy na brak odwiedzających. Nasze wyroby cieszyły się zainteresowaniem wśród zagranicznych odwiedzających, doceniane za dobry stosunek jakości do ceny.
Cieszymy się, że mamy możliwość reprezentowania naszego kraju za jego granicami na imprezach takich jak ta i promowanie polskich wyrobów.
Dziękujemy wszystkim tym którzy mieli okazję nas odwiedzić na miejscu. Dla pozostałych Państwa przygotowaliśmy małą fotorelację.

> > czytaj dalej < <
Targi Agra-Lipsk w Niemczech

W dniach 21-24 kwietnia mieliśmy przyjemność wystawić się na targach Agra-Lipsk w Niemczech. Targi powróciły do kalendarza po dwóch latach przerwy spowodowanej epidemią.
Przyznajemy że była to bardzo udana impreza. Oprócz szerokiej wystawy maszyn rolniczych zostały zorganizowane też dodatkowe pokazy, a nawet drobna lekcja historii w postaci maszyn z dawnych lat.
Nasze produkty jak i stoisko cieszyło się zainteresowaniem wśród odwiedzających. Wysoka jakość i konkurencyjna stanowią ważny element naszych wyrobów. Cieszymy się, że jako firma z Polski mamy szasnę na pokazanie polskiej jakości po za granicami naszego kraju.
Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za wizytę na naszym stoisku. Dla tych którzy nie mieli okazji być z nami mamy trochę zdjęć. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy na kolejne targi z naszym udziałem.

> > czytaj dalej < <
Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze. Niech będzie to czas spędzony z Rodziną, pełen radości i odpoczynku od zmagań codziennego życia. Życzymy Państwu sukcesów na drodze prywatnej i zawodowej oraz pełni zdrowia każdego dnia.
Dziękujemy że od lat są Państwo z naszą firmą, a wybierając nasze produkty wspierają jej rozwój w kraju i za granicą.
Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze od całego zespołu Agro-Wikt.

> > czytaj dalej < <
Film z Targów Agro-Tech Kielce

Jako zwieńczenie naszej wizyty na targach w Kielcach mamy przyjemność przedstawić Państwu film z tego wydarzenia. Jako że żadne zdjęcia nie oddadzą tak dobrze emocji towarzyszącym targom to mamy nadzieję że ten krótki film pozwoli Państwu na zobaczenie jak to wyglądało dla nas. Już niedługo kolejne targi na których będziemy reprezentować naszą firmę i na których mamy nadzieję spotkać się z Państwem.

Miłego oglądania

> > czytaj dalej < <
Agro-Tech Kielce

W dniach 18 – 20.03.2022 mieliśmy okazję wystawić się na kolejnej edycji targów Agro-Tech w Kielcach. Są to jedne z większych targów w Polsce skupionych na rolnictwie i tym samym jedne z ważniejszych dla nas w kraju. Nasze produkty ponownie cieszyły się sporym zainteresowaniem odwiedzających, oraz były chwalone za jakość i rozsądną cenę. Dodatkowym zainteresowaniem na naszym stoisku cieszyły się pierogi oraz lokalny Opoczyński trunek.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za pojawienie się na naszym stoisku. Dla pozostałych Państwa mamy krótką foto relację.

> > czytaj dalej < <
Życzenia Noworoczne

Z okazji Nowego Roku składamy Państwu najlepsze życzenia.
Mamy nadzieję, że ten kończący się był dla Państwa pomyślny, a w nadchodzącym życzymy licznych sukcesów.
Dla nas był on pełen wyzwań i nowych kontaktów biznesowych. Z powodzeniem docieraliśmy do nowych klientów na całym świecie. Mimo pandemii udało nam się pojechać na targi w różnych krajach gdzie mieliśmy okazję prezentować produkty naszej firmy. W nadchodzącym, planujemy kontynuować objęty kurs poszerzając nasz zasięg.
Dziękujemy za zaufanie który obdarzyli Państwo nas i nasze produkty. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok będzie dla Państwa pełen nowych możliwości.
Zdrowia i radości w życiu od całego zespołu Agro-Wikt

> > czytaj dalej < <
Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu dużo zdrowia i pomyślności. Niech ten wyjątkowy czas będzie okazją do rodzinnych spotkań i odpoczynku. Życzymy też spełnienia najskrytszych marzeń oraz radości w codziennym życiu mimo trudności które nas obecnie spotykają.

Cieszymy się, że są Państwo z nami i od lat wybierają nasze produkty. Dziękujemy za zaufanie którym nas Państwo obdarowali.

Wszystkiego najlepszego od całego zespołu Agro-Wikt

> > czytaj dalej < <
KazAgro/KazFarm – Kazachstan

Równocześnie w dniach 20-22.10.2021 w oddalonym o niemal 6 tysięcy kilometrów od Bolonii Kazachstanie, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w kolejnej edycji Kaz-Agro – Jednych z większych targów rolno/hodowlanych
Jako że jest to obecnie rynek mocno rozwijający się w przemyśle rolnym istnieje duże zapotrzebowanie na nowoczesną technologię, wiedzę i rozwiązania wykorzystywane we współczesnym rolnictwie.
Jako wystawcy z Polski nasze produkty cieszyły się zainteresowaniem i pozytywnym odzewem wśród odwiedzających nas ludzi.
Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Państwa krótką fotorelację z tego wydarzenia. Mamy także nadzieję wrócić tu w przyszłym roku.

> > czytaj dalej < <
EIMA International w Bolonii

Końcówka października była dla nas podwójną okazją do zaprezentowania się na arenie międzynarodowej. W dniach 19 – 23.10.2021 gościliśmy na targach EIMA International w Bolonii. Razem z innymi wystawcami z Polski reprezentowaliśmy nasz kraj poprzez prezentację polskich produktów.
Nasze stoisko również cieszyło się zainteresowaniem, a nasze produkty cieszyły się aprobatą wśród odwiedzających. Dziękujemy tym, których mieliśmy okazję spotkać na targach, dla pozostałych mamy krótką fotorelację.

> > czytaj dalej < <
Agro Show Bednary

W dniach 24-26.09.2021 mieliśmy okazję po raz kolejny gościć na targach AGRO SHOW w Bednarach. Jest to największa wystawa plenerowa w Europie organizowana od 1999 roku przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Gromadząc prestiżowe marki z kraju i świata na stałe wpisała się w kalendarz imprez.
Mimo zmiennej pogody i obaw związanych z pandemią frekwencja na targach dopisała zarówno wśród wystawców jak i odwiedzających.
Produkty naszej marki również cieszyły się sporym zainteresowaniem. Niebieskie betoniarki Agro-Wiktu będące znakiem rozpoznawczym przyciągały uwagę ludzi.
Dziękujemy wszystkim z którymi mieliśmy okazję spotkać się na miejscu. Liczymy, że widzimy się również za rok. Dla tych co nie mieli szansy być osobiście mamy małą fotorelację.

> > czytaj dalej < <
Innova-Agri 2021

Między 7 a 9 września firma Agro-Wikt miała przyjemność gościć na targach Innova-Agri 2021 w Outarville, we francuskim regionie Loiret.
Miło było wrócić po rocznej przerwie. Cieszył nas także fakt sprzyjającej, słonecznej pogody.
Produkty Agro-Wikt ponownie cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród rolników. Chwalono je za wysoką jakość i przystępną cenę.

Wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy. Tych, którzy nie mieli okazji być z nami zachęcamy do obejrzenia naszego fotoreportażu z targów rolniczych Innova-Agri 2021

> > czytaj dalej < <
9,3 hektarów na sprzedaż

Szanowni inwestorzy, przedstawiamy na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 9,3 hektara. Działka znajduję się tuż za nową siedzibą AGRO-WIKT sąsiadując bezpośrednio z Caolin Sp. z o.o. oraz zakładami Opoczno S.A.. Wydzielenie części działki umożliwia jej położenie, gdyż zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu północnej obwodnicy miasta (ul. Przemysłowa) z drogą dojazdową do Opoczyńskiej Strefy Przemysłowej.
> > czytaj dalej < <
Serwis betoniarki – filmy instruktażowe

Na naszym kanale YouTube są już dostępne filmy instruktażowe serwisu betoniarek. Opublikowane 5 tutoriali umożliwi samodzielne wykonanie takich czynności serwisowych jak:

  • Wymiana silnika w betoniarce AGRO-WIKT
  • Wymiana łożysk w bębnie betoniarki AGRO-WIKT
  • Regulacja wieńca zębatego betoniarki AGRO-WIKT
  • Wymiana zębatki Z12 lub Z15 w betoniarce AGRO-WIKT
  • Wymiana łożysk na wałku napędowym betoniarki AGRO-WIKT

Zapraszamy na nasz kanał: https://www.youtube.com/channel/UC6vB8iLNsQOmDFwUuYXgimQ/
Zakończenie projektu 3.2.1 Badania na rynek

Zakończona budowa nowego zakładu produkcyjnego owocuje kolejnymi produktami w ofercie AGRO-WIKT. Już teraz dostępne są części zamienne do maszyn rolniczych, których wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Dekadę temu rozpoczęliśmy badania nad innowacyjnymi technologiami produkcji lemieszy. Dziś dzięki specjalnej metodzie obróbki stali, rolnicy mogą korzystać z tańszych niż u konkurencji części zamiennych klasy premium. Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń uzupełniamy naszą ofertę o produkty o podniesionej wytrzymałości mechanicznej wydłużającej okres użytkowania narzędzi. Poniżej lista nowości produktowych, które są już dostępne w sprzedaży.

> > czytaj dalej < <
Zakończenie projektu 2.3.1 Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP

Z przyjemnością informujemy o pomyślnym zakończeniu projektu 2.3.1 „Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP”. Dzięki wdrożeniu innowacyjnej metody produkcji narzędzi rolniczych do naszej oferty wprowadzono nowy produkt, tj. łapę agregatu uprawowego, która składa się z uchwytu, lemieszyków bocznych: prawego i lewego oraz redlicy sercowej. Dzięki unikalnym parametrom technicznym, nasze nowe produkty wzbogacają rynek części zamiennych klasy premium o modele atrakcyjne cenowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi produktami i składania zapytań ofertowych.

> > czytaj dalej < <
FIERAGRICOLA 2020

Targi sprzętu rolniczego FIERAGRICOLA 2020 w Weronie zaowocowały dużą ilością nowych, międzynarodowych kontaktów. W przeciwieństwie do niemieckiej wystawy AGRITECHNICA, tutaj największą liczbą odwiedzających byli Włosi. Zapraszamy do zobaczenia naszej fotorelacji z targów FIERAGRICOLA 2020 w Weronie.

 

> > czytaj dalej < <
EU flags