Festiwal Płytki Ceramicznej

W dniach 20 – 21 sierpnia po raz kolejny odbył się w naszym mieście Festiwal Płytki Ceramicznej, którego mieliśmy przyjemność być współorganizatorem. Wyjątkowa impreza dla całej rodziny. Oprócz konferencji o tym czym ceramika była, jest i może być dla naszego regionu było też sporo atrakcji. W strefie jarmarku, kiermasze wyrobów ceramicznych i szklanych, w tym także rękodzieła. W strefie wystawowej można było zobaczyć najnowsze trendy, a także spróbować swoich sił w projektowaniu, oraz tworzeniu na kole garncarskim. Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych w postaci wesołego miasteczka czy zabaw.

Wieczorem na scenie plenerowej wystąpili lokalni artyści, a jako zwieńczenie wieczoru specjalnie zaproszeni goście: Natalia Szroeder i Zespół ORGANEK

(więcej…)

Możliwość komentowania Festiwal Płytki Ceramicznej została wyłączona

Belagro w Mińsku na Białorusi

Kolejna edycja targów Belagro w Mińsku na Białorusi za nami. W czerwcu ponownie reprezentowaliśmy nasz kraj na arenie międzynarodowej.
W tej edycji wzięło udział ponad 400 wystawców z czego zdecydowana większość była firmami białoruskimi. Jako nieliczni z europejskich wystawców, staraliśmy się jak najlepiej wypaść u naszych wschodnich sąsiadów.
Dziękujemy tym, którzy mieli okazję odwiedzić nas na miejscu. Dla pozostałych Państwach mamy parę zdjęć z tego wydarzenia.

(więcej…)

Możliwość komentowania Belagro w Mińsku na Białorusi została wyłączona

Targi w Nowym Sadzie

Targi rolnicze w Nowym Sadzie to najstarsze i najważniejsze targi w regionie Bałkanów Zachodnich, organizowane już po raz 89. W dniach 21-27 maja 2022 roku w jednym miejscu zebrali się wszyscy, którzy w rolnictwie coś znaczą.
Targi słyną z wystaw zwierząt hodowlanych. Prezentowane są najlepsze sztuki bydła, koni, owiec, kóz i drobiu. W tym roku szczególną uwagą cieszyły się produkty ekologiczne, piwa rzemieślnicze oraz pieczone na rożnie w całości prosiaki i jagnięta.
Cieszymy się, że i my mogliśmy brać po raz kolejny udział na tak obszernych targach. Z przyjemnością prezentowaliśmy nasze opoczyńskie produkty na Bałkanach, które już wielokrotnie były tam doceniane za wysoką jakość. Nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem wśród odwiedzających i mieliśmy ponownie okazję do nawiązywania nowych międzynarodowych znajomości.

(więcej…)

Możliwość komentowania Targi w Nowym Sadzie została wyłączona

Targi FIMA w Hiszpanii

W dniach 26-30 kwietnia w Hiszpańskiej miejscowości Saragossa mieliśmy przyjemność uczestniczyć w 42 edycji targów FIMA. Frekwencja na targach była naprawdę imponująca. Również na naszym stanowisku nie narzekaliśmy na brak odwiedzających. Nasze wyroby cieszyły się zainteresowaniem wśród zagranicznych odwiedzających, doceniane za dobry stosunek jakości do ceny.
Cieszymy się, że mamy możliwość reprezentowania naszego kraju za jego granicami na imprezach takich jak ta i promowanie polskich wyrobów.
Dziękujemy wszystkim tym którzy mieli okazję nas odwiedzić na miejscu. Dla pozostałych Państwa przygotowaliśmy małą fotorelację.

(więcej…)

Możliwość komentowania Targi FIMA w Hiszpanii została wyłączona

Targi Agra-Lipsk w Niemczech

W dniach 21-24 kwietnia mieliśmy przyjemność wystawić się na targach Agra-Lipsk w Niemczech. Targi powróciły do kalendarza po dwóch latach przerwy spowodowanej epidemią.
Przyznajemy że była to bardzo udana impreza. Oprócz szerokiej wystawy maszyn rolniczych zostały zorganizowane też dodatkowe pokazy, a nawet drobna lekcja historii w postaci maszyn z dawnych lat.
Nasze produkty jak i stoisko cieszyło się zainteresowaniem wśród odwiedzających. Wysoka jakość i konkurencyjna stanowią ważny element naszych wyrobów. Cieszymy się, że jako firma z Polski mamy szasnę na pokazanie polskiej jakości po za granicami naszego kraju.
Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za wizytę na naszym stoisku. Dla tych którzy nie mieli okazji być z nami mamy trochę zdjęć. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy na kolejne targi z naszym udziałem.

(więcej…)

Możliwość komentowania Targi Agra-Lipsk w Niemczech została wyłączona