Innova-Agri 2021

Między 7 a 9 września firma Agro-Wikt miała przyjemność gościć na targach Innova-Agri 2021 w Outarville, we francuskim regionie Loiret.
Miło było wrócić po rocznej przerwie. Cieszył nas także fakt sprzyjającej, słonecznej pogody.
Produkty Agro-Wikt ponownie cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród rolników. Chwalono je za wysoką jakość i przystępną cenę.

Wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy. Tych, którzy nie mieli okazji być z nami zachęcamy do obejrzenia naszego fotoreportażu z targów rolniczych Innova-Agri 2021

> > czytaj dalej < <
9,3 hektarów na sprzedaż

Szanowni inwestorzy, przedstawiamy na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 9,3 hektara. Działka znajduję się tuż za nową siedzibą AGRO-WIKT sąsiadując bezpośrednio z Caolin Sp. z o.o. oraz zakładami Opoczno S.A.. Wydzielenie części działki umożliwia jej położenie, gdyż zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu północnej obwodnicy miasta (ul. Przemysłowa) z drogą dojazdową do Opoczyńskiej Strefy Przemysłowej.
> > czytaj dalej < <
Serwis betoniarki – filmy instruktażowe

Na naszym kanale YouTube są już dostępne filmy instruktażowe serwisu betoniarek. Opublikowane 5 tutoriali umożliwi samodzielne wykonanie takich czynności serwisowych jak:

  • Wymiana silnika w betoniarce AGRO-WIKT
  • Wymiana łożysk w bębnie betoniarki AGRO-WIKT
  • Regulacja wieńca zębatego betoniarki AGRO-WIKT
  • Wymiana zębatki Z12 lub Z15 w betoniarce AGRO-WIKT
  • Wymiana łożysk na wałku napędowym betoniarki AGRO-WIKT

Zapraszamy na nasz kanał: https://www.youtube.com/channel/UC6vB8iLNsQOmDFwUuYXgimQ/
Zakończenie projektu 3.2.1 Badania na rynek

Zakończona budowa nowego zakładu produkcyjnego owocuje kolejnymi produktami w ofercie AGRO-WIKT. Już teraz dostępne są części zamienne do maszyn rolniczych, których wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Dekadę temu rozpoczęliśmy badania nad innowacyjnymi technologiami produkcji lemieszy. Dziś dzięki specjalnej metodzie obróbki stali, rolnicy mogą korzystać z tańszych niż u konkurencji części zamiennych klasy premium. Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń uzupełniamy naszą ofertę o produkty o podniesionej wytrzymałości mechanicznej wydłużającej okres użytkowania narzędzi. Poniżej lista nowości produktowych, które są już dostępne w sprzedaży.

> > czytaj dalej < <
Zakończenie projektu 2.3.1 Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP

Z przyjemnością informujemy o pomyślnym zakończeniu projektu 2.3.1 „Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP”. Dzięki wdrożeniu innowacyjnej metody produkcji narzędzi rolniczych do naszej oferty wprowadzono nowy produkt, tj. łapę agregatu uprawowego, która składa się z uchwytu, lemieszyków bocznych: prawego i lewego oraz redlicy sercowej. Dzięki unikalnym parametrom technicznym, nasze nowe produkty wzbogacają rynek części zamiennych klasy premium o modele atrakcyjne cenowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi produktami i składania zapytań ofertowych.

> > czytaj dalej < <
FIERAGRICOLA 2020

Targi sprzętu rolniczego FIERAGRICOLA 2020 w Weronie zaowocowały dużą ilością nowych, międzynarodowych kontaktów. W przeciwieństwie do niemieckiej wystawy AGRITECHNICA, tutaj największą liczbą odwiedzających byli Włosi. Zapraszamy do zobaczenia naszej fotorelacji z targów FIERAGRICOLA 2020 w Weronie.

 

> > czytaj dalej < <
Indagra 2019

Między 30 października, a 3 listopada nasza wystawa była obecna na targach INDAGRA 2019. Tradycyjnie w Rumunii, nasze części zamienne klasy premium cieszyły się dużą popularnością wśród rolników, gdzie chwalono je za niską cenę.

Tegoroczne targi rolnicze w Bukareszcie przyczyniły się również do zacieśnienia relacji z istniejącymi już stałymi klientami. Zapraszamy do przeglądania naszej fotorelacji z tej wystawy rolniczej. > > czytaj dalej < <
AGRO SHOW 2019 Bednary

Tradycyjnie, jak co roku ekspozycja AGRO-WIKT zagościła na AGRO SHOW pod Poznaniem. Mimo wyjątkowo chłodnych dni, nasza obecność została bardzo cieple przyjęta. Podczas 4 dni targów agroturystycznych stoisko AGRO-WIKT było tłumnie odwiedzane przez obecnych kontrahentów jak i również nowych klientów. Betoniarki, lemiesze i części zamienne do maszyn uprawowych skupiały dużą uwagę odwiedzających. Wszystkim którzy zagościli na naszym stoisku serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok. Natomiast tych którzy nie mogli nas odwiedzić polecamy obejrzenie fotoreportażu z wystawy AGRO SHOW. > > czytaj dalej < <
OPOLAGRA 2019

OPOLAGRA 2019

Targi rolnicze OPOLAGRA 2019 w Kamieniu Śląskim pod Opolem wystawiły nas na prawdziwy test wytrzymałości cieplnej. Podczas trzech bardzo upalnych dni (od 14 do 16 czerwca) tysiące osób odwiedziły nasze stoisko pytając o lemiesze i części zamienne AGRO-WIKT.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszymi produktami i zapraszamy do oglądania fotoreportażu z OPOLAGRY. > > czytaj dalej < <
Lemiesze i betoniarki na BATA AGRO 2019

Lemiesze i betoniarki na BATA AGRO 2019

Nasze lemiesze i betoniarki po raz kolejny odwiedziły targi rolnicze. Tym razem była to wystawa BATA AGRO 2019 w centrum Bułgarii – Starej Zagorze. Lotnisko na które przyjechaliśmy z ekspozycją oddalone było o ponad półtora tysiąca kilometrów od siedziby AGRO-WIKT. Po długiej podróży przywitała nas ciepła, deszczowa pogoda; jednak na szczęście obyło się bez silnych wiatrów. Wśród naszych produktów szczególne zainteresowanie wzbudziły lemiesze i betoniarki. Betoniarki były chwalone za solidną konstrukcję, której brakuje na bułgarskim rynku.
> > czytaj dalej < <
Ka pasesi 2019

Ka pasesi… 2019

Targi Ka pasesi… przywitały nas porywistym, zimnym wiatrem znad Bałtyku. Jednak promienie słońca i ruch wokół naszego stoiska szybko rozgrzały atmosferę. Lemiesze i betoniarki Agro-Wikt wzbudziły duże zainteresowanie i dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nas na Ka pasesi… . Przypominamy, że na wszelkie pytania dotyczące naszych leimieszy i betoniarek chętnie odpowiadamy na e-mail, gdzie można również składać zapytania ofertowe. Zapraszamy do oglądania fotorelacji – 72 zdjęć z targów na Litwie.
> > czytaj dalej < <
Agrotech 2019 Kielce

AGROTECH Kielce 2019

Rekordowa liczba gości, która w niedzielę przekroczyła 75 tysięcy osób spowodowała, że nasze stoisko na targach AGROTECH było miejscem wielu interesujących rozmów. Przez 3 dni nasi przedstawiciele odpowiadali na pytania dotyczące produktów AGRO-WIKT, jakimi są lemiesze i części zamienne do pługów.

Wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy i zachęcamy do obejrzenia naszego fotoreportażu z kieleckich targów rolniczych AGROTECH 2019.

> > czytaj dalej < <
Lemiesze Agro-Wikt na Mazurskim Agro-Show Ostroda 2019

Mazurskie Agro-Show Ostróda 2019

Profesjonalne betoniarki, oraz części zamienne do pługów Agro-Wikt tym razem odwiedziły Ostródę. Nasza wystawa była dostępna do zobaczenia na targach Mazurskie Agro-Show w dniach 9-10 stycznia.
 
Jak na każdym tego typu AGRO-SHOW szczególną uwagę przykuwały lemiesze i części do pługów typu Kverneland, Lemken, Kuhn, czy 1023, 1024, Atlas, oraz Vogel&Noot.
> > czytaj dalej < <
AGROmashEXPO Budapeszt 2019

W dniach 23-26 stycznia 2019 odbyły się kolejne targi AGROmashEXPO w Budapeszcie, na których byliśmy obecni. Podczas 4 dni węgierscy rolnicy i przedsiębiorcy zapoznawali się z naszą ofertą części zamiennych do maszyn rolniczych klasy premium. Szczególną uwagę przykuwały zamienniki lemieszy do pługów typu: Atlas, Kverneland, Lemken, Kuhn, Vogel&Noot i PHX. Prowadząc rozmowy kilkukrotnie mieliśmy okazję utwierdzić się w przekonaniu, że betoniarki Agro-Wikt są rozpoznawalne na Węgrzech jako produkt najwyższej jakości.

> > czytaj dalej < <
Badanie zadowolenia klienta

Badanie zadowolenia klienta

Czy zapewniamy wysoką jakość naszych produktów i obsługi klienta od momentu zakupu, po serwis gwarancyjny? Przed chwilą zakończyliśmy zliczanie wypełnionych ankiet w corocznym badaniu zadowolenia klienta. W sondażu wzięło udział ponad sto losowych składów budowlanych z całej Polski. Dzielenie się swoją opinią pomaga nam spojrzeć na sprawy z perspektywy odbiorcy. Dowiadujemy się dzięki temu co możemy ulepszyć, oraz czy kluczowe działy dobrze wykonują swoją pracę. Załączone poniżej wykresy są najlepszym dowodem na to że pracowitość się opłaci. > > czytaj dalej < <
Targi rolnicze Moskwa Agrosalon 2018

Targi rolnicze AgroSalon Moskwa 2018

Obecność Agro-Wikt na targach rolniczych w Rosji była kolejnym krokiem na przód w ekspansji zagranicznej. Jako wystawca mieliśmy okazję prowadzić ciekawe rozmowy B2B które skutkowany nawiązaniu nowych relacji biznesowych.

Targi AgroSalon 2018 w Moskwie odbyły się w dniach 9-12 października podczas których dumnie reprezentowaliśmy naszą rodzimą, polską markę.

> > czytaj dalej < <
Targi rolnicze AGRO-SHOW 2018 Bednary

Targi rolnicze AGRO SHOW Bednary 2018

AGRO SHOW Bednary 2018 to największa tego typu wystawa w Europie, która została zorganizowana w dniach 20-23 września przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Od czwartku do niedzieli firmy związane z rolnictwem na blisko 600 stoiskach prezentowały swoją ofertę maszyn, części zamiennych i środków ochrony roślin dla rolnictwa.

Marka Agro-Wikt kolejny rok z rzędu była obecny na wystawie w Bednarach dzięki czemu podczas ostatnich letnich dni tego roku rolnicy, oraz firmy oferujące rozwiązania dla rolnictwa mieli okazję do zapoznania się z ofertą jaką są lemiesze, części zamienne jakości premium do maszyn rolniczych, oraz polskiej produkcji betoniarki. > > czytaj dalej < <
Targi rolnicze w Rumunii - Agromalim 2018

Targi rolnicze w Rumunii – Agromalim 2018

Obecne na wystawie Agromalim 2018 lemiesze i betoniarki firmy Agro-Wikt były pierwszym krokiem na przód w celu zdobycia rumuńskiego rynku. W dniach 13-16 wrzesień nasza wystawa skupiała uwagę firm jak i samych rolników, którzy wykazywali intensywne zainteresowanie oraz chęć zakupu naszych produktów. Wystawa lemieszy i betoniarek w Aradzie to kolejne udane przedsięwzięcie dzięki któremu zdobyliśmy cenne doświadczenia na rynkach zagranicznych. Osobom które odwiedziły nas w trakcie targów Agromalim 2018 dziękujemy za obecność, oraz zapraszamy do zakupu naszych produktów jakimi są lemiesze, dłuta, części rolnicze oraz betoniarki u lokalnych sprzedawców. Wszystkich innych którzy byli nieobecni na tegorocznej 29 edycji targów rolnyczych w ExpoArad zapraszamy do przeglądania galerii zdjęć z wystawy. > > czytaj dalej < <
EU flags