Przystąpienie do Klastra obróbki metali

W dniu dzisiejszym przystąpiliśmy do Klastra obróbki metali który należy do Krajowych klastrów kluczowych. Członkostwo to zapewni nam bogatsze możliwości rozwoju, w dostępie do informacji, środków badawczych i nowych technologii. Dzięki temu betoniarki, lemiesze i części zamienne do maszyn rolniczych sygnowane logo Agro-Wikt będą produkowane przy pomocy bardziej innowacyjnych technologii, a nasi pracownicy zyskają łatwiejszy dostęp do podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych. > > czytaj dalej < <
Targi rolnicze Moskwa Agrosalon 2018

Targi rolnicze AgroSalon Moskwa 2018

Obecność Agro-Wikt na targach rolniczych w Rosji była kolejnym krokiem na przód w ekspansji zagranicznej. Jako wystawca mieliśmy okazję prowadzić ciekawe rozmowy B2B które skutkowany nawiązaniu nowych relacji biznesowych.

Targi AgroSalon 2018 w Moskwie odbyły się w dniach 9-12 października podczas których dumnie reprezentowaliśmy naszą rodzimą, polską markę.

> > czytaj dalej < <
Targi rolnicze AGRO-SHOW 2018 Bednary

Targi rolnicze AGRO SHOW Bednary 2018

AGRO SHOW Bednary 2018 to największa tego typu wystawa w Europie, która została zorganizowana w dniach 20-23 września przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Od czwartku do niedzieli firmy związane z rolnictwem na blisko 600 stoiskach prezentowały swoją ofertę maszyn, części zamiennych i środków ochrony roślin dla rolnictwa.

Marka Agro-Wikt kolejny rok z rzędu była obecny na wystawie w Bednarach dzięki czemu podczas ostatnich letnich dni tego roku rolnicy, oraz firmy oferujące rozwiązania dla rolnictwa mieli okazję do zapoznania się z ofertą jaką są lemiesze, części zamienne jakości premium do maszyn rolniczych, oraz polskiej produkcji betoniarki. > > czytaj dalej < <
Targi rolnicze w Rumunii - Agromalim 2018

Targi rolnicze w Rumunii – Agromalim 2018

Obecne na wystawie Agromalim 2018 lemiesze i betoniarki firmy Agro-Wikt były pierwszym krokiem na przód w celu zdobycia rumuńskiego rynku. W dniach 13-16 wrzesień nasza wystawa skupiała uwagę firm jak i samych rolników, którzy wykazywali intensywne zainteresowanie oraz chęć zakupu naszych produktów. Wystawa lemieszy i betoniarek w Aradzie to kolejne udane przedsięwzięcie dzięki któremu zdobyliśmy cenne doświadczenia na rynkach zagranicznych. Osobom które odwiedziły nas w trakcie targów Agromalim 2018 dziękujemy za obecność, oraz zapraszamy do zakupu naszych produktów jakimi są lemiesze, dłuta, części rolnicze oraz betoniarki u lokalnych sprzedawców. Wszystkich innych którzy byli nieobecni na tegorocznej 29 edycji targów rolnyczych w ExpoArad zapraszamy do przeglądania galerii zdjęć z wystawy. > > czytaj dalej < <
Targi budowlane KazBuild 2017 w Kazachstanie

W dniach 5.09.2017-8.09.2017 w dawnej stolicy Kazachstanu Ałmacie odbyły się międzynarodowe targi budowlane KazBuild 2017. Wydarzenie to jest kluczową wystawą materiałów budowlanych i wykończeniowych w Azji Środkowej. Pośród przedstawicieli azjatyckich i europejskich można było się natknąć na kilku polskich wystawców, w tym także na nasze stanowisko. W ramach misji gospodarczej prócz aktywnego udziału w targach nasi przedstawiciele byli obecni na Polsko-Kazachstańskim Forum Gospodarczym które miało miejsce w stolicy kraju Astanie. Wśród honorowych gości Forum byli obecni między innymi Prezydent RP Andrzej Duda oraz Prezydent Kazachstanu Nursułtan Nazarbajew. Godnym odnotowania jest również fakt obecności naszych przedstawicieli na trwających w tym czasie targach EXPO 2017. > > czytaj dalej < <
“Badania na rynek” – nasz sukces

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłosiła wyniki naboru do Poddziałania 3.2.1 POIR “Badania na rynek”.
Z przyjemnością informujemy, że projekt wdrożenia innowacyjnych narzędzi dla rolnictwa znalazł się na liście projektów, które otrzymają dofinansowanie.

Przedsięwzięcie, które było przedmiotem naszego wniosku obejmuje realizację inwestycji o wartości przekraczającej 30 milionów zł przy czym z dofinansowania pochodzi niemal 14 000 000 zł.
Potrwa on 3 lata i pozwoli na znaczne rozszerzenie oferty spółki AGRO-WIKT. Jego efektem będzie wprowadzenie na rynek nowoczesnych i korzystnych cenowo narzędzi dla polskich rolników.
Na Targach AGROTECH 2016 w Kielcach

W marcu 2016 roku wzięliśmy udział w XXII Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce i jednocześnie okazja do spotkania zarówno z klientami jak i partnerami handlowymi Spółki.

Organizatorzy Targów uznali, że tegoroczna edycja była sukcesem zarówno pod względem wielkości wydarzenia (62,5 tys m. kw. powierzchni i 700 wystawców) jak i frekwencji – wzięło w nich udział niemal 65 000 zwiedzających.

> > czytaj dalej < <