You are currently viewing Targi w Nowym Sadzie

Targi w Nowym Sadzie

Targi rolnicze w Nowym Sadzie to najstarsze i najważniejsze targi w regionie Bałkanów Zachodnich, organizowane już po raz 89. W dniach 21-27 maja 2022 roku w jednym miejscu zebrali się wszyscy, którzy w rolnictwie coś znaczą.
Targi słyną z wystaw zwierząt hodowlanych. Prezentowane są najlepsze sztuki bydła, koni, owiec, kóz i drobiu. W tym roku szczególną uwagą cieszyły się produkty ekologiczne, piwa rzemieślnicze oraz pieczone na rożnie w całości prosiaki i jagnięta.
Cieszymy się, że i my mogliśmy brać po raz kolejny udział na tak obszernych targach. Z przyjemnością prezentowaliśmy nasze opoczyńskie produkty na Bałkanach, które już wielokrotnie były tam doceniane za wysoką jakość. Nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem wśród odwiedzających i mieliśmy ponownie okazję do nawiązywania nowych międzynarodowych znajomości.

Dziękujemy tym z Państwa którzy mieli okazję odwiedzić nas na miejscu. Przedstawiamy fotografie z tego wydarzenia i zapraszamy do wspólnego uczestnictwa na kolejnych imprezach targowych.