O nas

Firma Agro-Wikt działa na rynku polskim od 1975 roku.

Na początku działalności firma produkowała maszyny i urządzenia rolnicze, a od 1998 roku betoniarki wolnospadowe. Rocznie produkujemy ok. 15 tys. betoniarek o sześciu typach pojemności od 130 do 320 dm3. Firma posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć dealerską na terenie całego kraju, swoje wyroby sprzedajemy poprzez ponad 1000 składów budowlanych na terenie Polski.

Nadrzędnym celem działalności firmy AGRO-WIKT jest uzyskanie zadowolenia klienta poprzez produkcje wyrobów o najwyższych wartościach użytkowych spełniających określone wymagania klientów, a także normy jakościowe. Posiadamy bogate zaplecze projektowe i produkcyjne. Wyroby naszej firmy są projektowane tak, aby służyły latami. Produkty naszej firmy są znane przez profesjonalistów na całym świecie.


Dopełnieniem oferty betoniarek są części zamienne klasy premium do maszyn rolniczych. Mając na względzie dynamiczny rozwój firmy, w chwili obecnej poszukujemy nowych rynków zbytu na części zamienne klasy premium do maszyn rolniczych na rynki Europy środkowo-wschodniej. Jesteśmy zainteresowani współpracą z państwem w dziedzinie dystrybucji i stworzenia skutecznej sieci sprzedaży części zamiennych klasy premium, co umożliwi nam dotarcie do najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy transport na terenie całego kraju, profesjonalne doradztwo oraz szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Eksportujemy nasze produkty na rynki zagraniczne krajów takich jak: Rosja, Białoruś, Ukraina, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Mołdawia, Macedonia, Finlandia, Litwa i Łotwa.

Od 15 lutego 2016 roku jesteśmy członkiem Klastra obróbki metali który należy do Krajowych klastrów kluczowych. Członkostwo to zapewni nam bogatszą możliwość rozwoju, w dostępie do środków badawczych i nowych technologii. Dzięki temu betoniarki, lemiesze i części do maszyn rolniczych będą produkowane przy pomocy bardziej innowacyjnych technologii.


Poniżej zdjęcia nowej siedziby AGRO-WIKT. W zakładzie produkcyjnym na ulicy Przemysłowej 9 powstają już kolejne modele części zamiennych do maszyn rolniczych. Dzięki wdrożeniu innowacyjnej technologii ograniczyliśmy koszty związane z produkcją. Już wkrótce w naszej ofercie pojawią się nowe modele części zamiennych klasy premium.

EU flags