You are currently viewing AGROTECH Kielce 2019

AGROTECH Kielce 2019

Rekordowa liczba gości, która w niedzielę przekroczyła 75 tysięcy osób spowodowała, że nasze stoisko na targach AGROTECH było miejscem wielu interesujących rozmów. Przez 3 dni nasi przedstawiciele odpowiadali na pytania dotyczące produktów AGRO-WIKT, jakimi są lemiesze i części zamienne do pługów.

Wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy i zachęcamy do obejrzenia naszego fotoreportażu z kieleckich targów rolniczych AGROTECH 2019.

Rolnicy często mówili, że chcąc wymienić lemiesze do własnego pługa kupują zamienniki wzorowane na: Voogel&Noot, Kuhn, Lemken, czy Kverneland, ponieważ jak twierdzą “pasują idealnie”. Dlatego w razie wątpliwości przy dobieraniu części zamiennych do konkretnego rodzaju pługa warto odwiedzić naszą stronę: Lemiesze i części do pługa gdzie po kliknięciu na rysunek techniczny danego lemiesza zobaczysz rozstawy otworów na śruby i wszystkie istotne wymiary lemiesza.

Dodatkowo tutaj znajdziesz mapę z 234 punktami sprzedaży, gdzie można nabyć nasze lemiesze, dłuta i części zamienne AGRO-WIKT.