You are currently viewing Targi rolnicze AGRO SHOW Bednary 2018

Targi rolnicze AGRO SHOW Bednary 2018

AGRO SHOW Bednary 2018 to największa tego typu wystawa w Europie, która została zorganizowana w dniach 20-23 września przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Od czwartku do niedzieli firmy związane z rolnictwem na blisko 600 stoiskach prezentowały swoją ofertę maszyn, części zamiennych i środków ochrony roślin dla rolnictwa.

Marka Agro-Wikt kolejny rok z rzędu była obecny na wystawie w Bednarach dzięki czemu podczas ostatnich letnich dni tego roku rolnicy, oraz firmy oferujące rozwiązania dla rolnictwa mieli okazję do zapoznania się z ofertą jaką są lemiesze, części zamienne jakości premium do maszyn rolniczych, oraz polskiej produkcji betoniarki.

Pierwsze dwa dni wystawy skupione były wokół rozmów B2B, będąc nasieniem dla nowej, oraz ugruntowania obecnej współpracy między firmami. Sobota i niedziela to przede wszystkim pokazy dla rolników, gdzie wraz z całymi rodzinami mieli okazję do rozszerzenia swojej wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań dla rolnictwa. W te dni główną uwagę wśród odwiedzających nasze stoisko skupiały lemiesze, będąc jednocześnie tematem głównym rozmów dotyczących warunków koniecznych do skutecznego ich wykorzystania, oraz instalacji umożliwiającej długotrwałe, skuteczne użytkowanie dla minimalizacji zużycia. Miłą obserwacją dla osób prezentujących lemiesze i betoniarki był fakt iż produkty sygnowane marką Agro-Wikt są rozpoznawane wśród Wielkopolan jak i również rolników z całej Polski. Osoby które odwiedziły nasze stoisko zapraszamy do skorzystania z naszej oferty lemieszy i części zamiennych do maszyn rolniczych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu, oraz ponownego odwiedzenia naszego stoiska za rok na Agro Show w Bednarach.